KLIKNIJ na tekst pod zdjęciem w pierwszej kolumnie. Otworzysz wstępne założenia, przyjęte co do istoty misji powstania międzynarodowej Organizacji Tradycyjnych Azjatyckich Sztuk Walki - z siedzibą w Polsce. Jest to obecnie największy europejski projekt związany z promocją tej dziedziny kultury Dalekiego Wschodu ... ... ... W środkowej kolumnie dr Janusz Szymankiewicz przedstawił trzecią część analizy korelacji jakie występują pomiędzy systemami Ving Tsun i Weng Chun. Po raz pierwszy prezentuje domniemane zdjęcie mistrza Chan Wah Shuna przy jego kantorze walutowym w Foshan ... ... ... W planach jest IV część artykułu o związkach pomiędzy pisowniami i przekrojem technicznym sztuk walki Ving Tsun i Weng Chun. Jeżeli przeczytałeś już trzy wcześniejsze artykuły pióra dr Janusza Szymankiewicza, przygotuj pytania a my zadamy je autorowi celem udzielenia odpowiedzi w IV części zamykającej obecnie ten cykl … … ...

Polityka prywatności Yongchunquan.eu


Gromadzenie danych

Staramy się zbierać jak najmniej danych potrzebnych do zrealizowania celu.
Nasz portal może zbierać dane w następujących sytuacjach:

  • Gdy odwiedzasz naszą stronę - podstawowe informacje, wysyłane przez twoją przeglądarkę (np. nazwa i wersja przeglądarki, system operacyjny) oraz adres IP, celem prowadzenia tzw. logów serwerowych (statystyk odwiedzin) i ochrony naszego portalu.

  • Gdy dobrowolnie logujesz się do zakładki zabezpieczonej hasłem - adres IP, celem ograniczenia wielu prób logowania w krótkim czasie.

  • Gdy dobrowolnie dodajesz wpis do księgi gości - pseudonim (lub imię) oraz adres IP, celem wyświetlenia wpisu w księdze gości oraz ograniczenia dodawania wielu wpisów w krótkim czasie.

Przechowywanie danych

Twoje dane są przechowywane u naszego dostawcy usług hostingowych, Hekko.pl.
Korzystamy też z usług Cloudflare (sprawdź ich politykę prywatności: cloudflare.com/privacypolicy), które mają na celu zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa strony.

Bezpieczeństwo danych

Dostęp do twoich danych mają tylko osoby do tego uprawnione. Korzystamy z certyfikatu SSL, by zwiększyć bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Ciasteczka

Na naszym portalu korzystamy z plików cookies, tzw. ciasteczek.
Mają one charakter wyłącznie techniczny (np. sesja, po zalogowaniu się do zakładki chronionej hasłem).
Istnieje możliwość wyłączenia obsługi ciasteczek w swojej przeglądarce.

Zmiany polityki prywatności

Nasza polityka prywatności może ulec zmianie.
Ostatnia data aktualizacji znajduje się na dole tej strony.

Kontakt

Jeżeli chcesz poprosić o usunięcie swojego wpisu z księgi gości lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą wybranej metody z zakładki Kontakt.


Ostatnia aktualizacja: 10/10/2019