17 lat temu w dniu 02-02-2006, po krótkiej chorobie zmarł w szpitalu Queen Elizabeth w Hong Kong’u mistrz Wing Chun (Ving Tsun) Lok Yiu Fun 駱耀 (Luò Yào), drugi oficjalny uczeń Wielkiego Mistrza Yip Man’a. Miał wówczas 84 lata. Nosił przydomek „Król Chum Kiu”. W swojej 50-letniej karierze trenerskiej wyszkolił ponad tysiąc uczniów. Yip Man powiedział kiedyś: „Rozumienie Chi Sau przez Lok Yiu jest większe niż moje”. Dzieło Wing Chun kontynuują obecnie jego synowie, bliźniacy Lok Kwen Kwong 駱勁剛 i Lok Kwen Sang 駱勁生 ...
lasixStype
2022-12-06
I am not sure where you’re getting your information, but great topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission.
Jiří Tomisek ČSR
2020-06-14
Dobrý den,zarazil jsem na tento Váš web,děkuji všem kde muzu poznat další zprávy z bojových umění. .Mnoho úspěchů do dalších dnů přeje Jura
Judoka
2020-06-11
Strona utrzymana w bardzo ciekawej koncepcji graficznej. Podoba mi się. Uspokaja ale i namawia do działania. Poza typowo japońskimi Judo i Karate pracowałem także ponad 10 lat także z typowo chińskim Taiji i tu najbardziej cenie sobie harmonie. Także różnorodność stylów. Bardzo rozwija mentalnie i duchowo. Zapraszam serdecznie do siebie na bloga http://www.matyjudo.pl Pozdrowienia. OSS!
Kret_Pn
2020-04-14
Dzięki!
Administracja strony
2018-01-29
Zapraszamy do zamieszczania swoich opinii, komentarzy i propozycji odnośnie funkcjonowania strony yongchunquan.eu obecnie, jak i w przyszłości. Tak, abyśmy mogli tworzyć i unowocześniać ją wspólnie.